Wykaz Stacjonarnych Punktów Głosowania

2018-08-31
 

​Głosowanie na zadania do V edycji Budżetu Obywatelskiego w Katowicach odbędzie się od 10 do 23 września 2018 r. Podobnie jak w dwóch ostatnich latach głosować będzie można internetowo. Dla cudzoziemców zameldowanych w Katowicach, osób, które mogą mieć problem z obsługą komputera lub nie mają dostępu do sieci internet na terenie miasta zostaną uruchomione Stacjonarne Punkty Głosowania. Stacjonarne Punkty Głosowania charakteryzują się tym, że oprócz udostępnienia mieszkańcom komputerów do głosowania, w wyznaczone dni i godziny będą w nich dyżurowali urzędnicy, którzy nie tylko pomogą wypełnić elektroniczny formularz głosowania, ale również będą uwierzytelniali oddanie głosu przez danego mieszkańca, bez konieczności używania sms kodów.

 

Od 10 do 21 września w dni pracujące (poniedziałek - piątek) Stacjonarny Punkt Głosowania zostanie uruchomiony na parterze Biura Obsługi Mieszkańca w budynku Urzędu Miasta Katowice mieszczącym się przy Rynku 1 (dawny Dom Prasy). Punkt ten będzie czynny w godzinach pracy BOM, a więc w poniedziałki w godz.  7.30-17.00, a od wtorku do piątku w godz. 7.30-15.30.

Stacjonarne Punkty Głosowania w jednostkach pomocniczych miasta zlokalizowane są w poniżej podanych filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej, Miejskich Domach Kultury oraz w oddziale Muzeum Historii Katowic przy ul. Rymarskiej 4 w Nikiszowcu:

NaszeKatowice_RED_01_s24.1-page-001.1.jpg